O nás

Společnost DV4Ipsum s.r.o. vznikla jako samostatný subjekt v roce 2019. V oboru se však pohybujeme již od roku 1998.
Naše stávající činnost je výsledkem dlouholetých zkušeností s obchodováním. K nim jsme dospěli prostřednictvím zakázek zpracovávaných v zahraničí po boku našich dlouhodobých kooperačních partnerů v zemích, jako je Německo, Rakousko i Švýcarsko.
Současné sídlo máme v ČR, stále však pracujeme i se zahraničními klienty, a to prakticky po celé Evropě. Spektrum své činnosti dosud rozšiřujeme právě díky kooperacím s našimi prověřenými dlouholetými partnery.
Našim cílem je zákazníkům poskytnout komplexní servis zahrnující poptávku i samotnou výrobu a dodání zboží. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli investovat a zahájit vlastní výrobu pro pokrytí potřeby a očekávání našich zákazníků.
Zaměřujeme se na dodání kompletních výrobků nebo jejich části, dále primárně na kusovou nebo sériovou výrobu z různých materiálů (ocel, nerez, hliník, mosaz, titan, hardox, plast a jiné).

Sídlo a výrobní hala: Vrahovická 4308, 796 01 Prostějov ( mapa )
Jednatel
poptavky@dv4ipsum.cz +420 603 818 351
Asistentka jednatele
info@dv4ipsum.cz +420 602 505 670
Technik prodeje
konstrukce@dv4ipsum.cz +420 602 591 116
Dílenský mistr
dilna@dv4ipsum.cz +420 773 300 357
Informační technik
it@dv4ipsum.cz +420 777 878 570
1998

Naše stávající činnost je výsledkem dlouholetých zkušeností s obchodováním. K nim jsme dospěli prostřednictvím zakázek zpracovávaných v zahraničí po boku našich dlouhodobých kooperačních partnerů v zemích, jako je Německo, Rakousko i Švýcarsko.

2019

Společnost DV4Ipsum s.r.o. vznikla jako samostatný subjekt v roce 2019. Stěžejním pilířem se stal Jaroslav Dohnal, který v ní působí dosud. A to s myšlenkou orientovat se především na výrobu průmyslových dílů například pro automobilový průmysl.

2023

Dnes jsme schopni zajišťovat široké spektrum činností v rámci strojírenství. A to v samostatné režii, případně formou kooperací s našimi partnery, kteří jsou součástí značky DV4Ipsum s.r.o. dosud. Dnes zajišťujeme mimo jiné svařování, konstrukce, soustružení, frézování.

Za každou značku nejlépe hovoří reference jejich klientů. I my tak můžeme s hrdostí prezentovat již realizované zakázky. Dlouholeté zkušenosti v zahraničí nám dnes dovolují do českého prostředí přinést kvalitu a spolehlivost. Dokážeme tak uspokojit požadavky tuzemských i zahraničních zákazníků.

    Zde můžete nahrát (PDF, JPG, PNG, ...)
    Odesláním formuláře souhlasíte s dokumentem Obchodní podmínky a Informace o ochraně osobních údajů.